شرکت احسان طب پارسیان از سال ۱۳۹۲ بعنوان تولید کننده شان و گان جراحی و انواع پک های جراحی استریل و انواع البسه یک بار مصرف و پوشش های بیمارستانی و مراکز درمانی کار خود را آغاز کرد.
تمامی محصولات در اتاق های تمیز مطابق با اصول GMP تولید می شوند .شرکت احسان طب پارسیان دارای گواهینامه های ISO9001 و ISO13485 و پروانه های ساخت از وزارت بهداشت و پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و همچنین عضو انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی می باشد.
استفاده از محصولات یکبار مصرف عامل مهمی برای جلوگیری از انتقال بیماری های عفونی و عفونت های بیمارستانی می باشد و جهت صرفه جویی در هزینه های تولید، شست و شو، استریلیزاسیون و کاهش عفونت بهتر است از منسوجات یکبار مصرف استفاده شود.
پارچه های مذکور ضد آب و خون با تعریق کامل و در برخی موارد در پک های جراحی از پارچه های فوق جاذب با تبادل هوایی مناسب استفاده شده و لمینت ها با فیلم تنفسی صورت گرفته که با وجود عدم عبور مایعات، قابلیت جابجایی هوا حین عمل برای جراح و بیمار را فراهم آورده است.
شرکت احسان طب پارسیان عملیات استریل محصولات خود را با گاز اتیلن اکساید و با بهره گیری از متدهای روز کنترل کیفی و در مجهزترین آزمایشگاه ها انجام می دهد بطوریکه ضمانت ۳ ساله استریل محصولات را بهمراه دارد.
ما در حال حاضر با فراهم کردن زیر ساخت های لازم و از سویی دیگر با افزایش توانایی های پرسنل به واسطه آموزش های درون و برون سازمانی و همچنین شرکت در کنگره ها،کنفرانس ها، سمینارها و نمایشگاه های تخصصی درون و برون مرزی بر آنیم تا با یاری خدا به اهداف زیر دست یابیم:
1- صادرات گسترده به کشورهای خاورمیانه و …
2- افزایش ظرفیت تولید تنوع محصولات.
3- ایجاد اشتغال بیشتر با تاسیس و راه اندازی واحدهای تولیدی متعددو نمایندگی های فعال در سراسر کشور.
شرکت احسان طب پارسیان مشتاقانه از نظرات و پیشنهادات و انتقادات کلیه عزیزان در واحدهای مختلف جامعه پزشکی استقبال کرده و پرسنل شرکت آماده ارائه خدمات و مشاوره جهت انتخاب محصولات درخواستی به همکاران محترم در مراکز درمانی می باشد.
شایان ذکر است در صورت تمایل انتخاب رنگ،ضخامت پارچه مصرفی، تعداد و سایز محصولات مورد درخواست بنا به سفارش مشتری عرضه می گردد.
شعار ما :‌” رضایت خاطر و ایمنی مصرف کننده” در راستای تامین عالی ترین سطح بهداشت و حفظ آرامش خاطر پرسنل درمانی و بیماران می باشد.